| Manufacturer: | Krika |
| Model: | KRIKA MINI |
| Category: | Networking |
| Subcategory: | Accessories |
| Status: | Current |
| Part Number: | |
| Long Description: | |
| Features: | |
|
|
| Product URL: | http://www.get-krika.com/products/krika-mini/ |
| Height: | 0.00 in |
| Width: | 0.00 in |
| Depth: | 0.00 in |
| Weight: | 0.00 lbs |
| BTU: | 0.00 |
| Volts: | Volts |
| Rack Mounted: | No |
| Rack Units: | 0.0 |
| Phase: | Finish |
| Labor Hours: | 0.25 |
| Inputs | |||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||
| Outputs | |||||||||||||||||||||||||
| No Outputs | |||||||||||||||||||||||||
|
|
Front Panel Thumbnail 50 x 50 front panel thumbnail image |
|
Front Panel Image 300 x 250 full front panel image |