| Height: | 1.18 in |
| Width: | 6.53 in |
| Depth: | 4.20 in |
| Weight: | 1.03 lbs |
| BTU: | 0.00 |
| Volts: | Volts |
| Rack Mounted: | No |
| Rack Units: | 0.0 |
| Phase: | Finish |
| Labor Hours: | 0.50 |
| Inputs | |||||||||||||
|
|||||||||||||
| Outputs | |||||||||||||
|
|||||||||||||
|
|
Front Panel Thumbnail 50 x 50 front panel thumbnail image |
|
Front Panel Image 300 x 250 full front panel image |
|
Perspective View Image 300 x 250 full back perspective view image |
![]() |
Spec Sheet |