| Manufacturer: | Thruput |
| Model: | GF VTCT-PA |
| Category: | Signal Distribution |
| Subcategory: | Splitters & Combiners |
| Status: | Current |
| Part Number: | |
| Long Description: | |
| Features: | |
|
|
| Product URL: | http://www.thruput.co.uk/videoprocessing |
| Height: | 2.17 in |
| Width: | 1.57 in |
| Depth: | 1.38 in |
| Weight: | 0.13 lbs |
| BTU: | 0.00 |
| Volts: | Volts |
| Rack Mounted: | No |
| Rack Units: | 0.0 |
| Phase: | Finish |
| Labor Hours: | 0.25 |
| Inputs | |||||||||||||
|
|||||||||||||
| Outputs | |||||||||||||
|
|||||||||||||
|
|
Front Panel Thumbnail 50 x 50 front panel thumbnail image |
|
Front Panel Image 300 x 250 full front panel image |