| Height: | 0.00 in |
| Width: | 0.00 in |
| Depth: | 0.00 in |
| Weight: | 0.00 lbs |
| BTU: | 0.00 |
| Volts: | Volts |
| Rack Mounted: | No |
| Rack Units: | 0.0 |
| Phase: | Trim |
| Labor Hours: | 0.25 |
| Inputs | |
| No Inputs | |
| Outputs | |
| No Outputs |
|
|
Front Panel Thumbnail 50 x 50 front panel thumbnail image |
|
Front Panel Image 300 x 250 full front panel image |
![]() |
Spec Sheet |